• Air Max 2013
 • 2014 michael kors
 • air max women 2013
 • air max 2013
 • 2014 michael kors
 • air max 2014
 • twarz kaolaland

  Szukaj

  Biżuteria srebrna marki STAVIORI

  Biżuteria srebrna marki STAVIORI

  Srebro było przez lata cenione jako metal szlachetny, używane jako waluta, oraz przede wszystkim do produkcji biżuterii. Po dziś dzień króluje w sztuce jubilerskiej przyjmując najbardziej fantazyjne i niezwykłe kształty. Jedyną dostępną na polskim rynku próbą srebra jest 0,925 co oznacza, że w 1000 jednostek masy stopu, 925 stanowi czyste srebro. Dzięki swoim właściwościom przyjmuje najrozmaitsze formy i doskonale komponuje się z wszelkiego rodzaju koralami, cyrkoniami, kolorowymi kamieniami oraz emalią. Może być również złocone lub rodowane.  W zamierzchłych czasach biżuteria srebrna oprócz funkcji użytkowej i dekoracyjnej była również narzędziem czarów. Czyli dokładnie tak jak dziś. Nasza biżuteria zaczaruje Twój świat. Dowiedz się więcej na temat biżuterii srebrnej.   

  • Bransoletki srebrne marki STAVIORI

   Bransoletki należą do najstarszych typów biżuterii. Dawniej o ich popularności przesądzała łatwość wykonania, dziś to raczej tradycja i różnorodność dostępnych wzorów, dzięki którym każda kobieta może wybrać bransoletkę, która podoba się jej najbardziej. Bransoletka jest z technicznego punktu widzenia tylko „obręczą” na rękę. Jednak wystarczy rzut oka na bransoletki z witryny naszego sklepu, aby przekonać się, jak daleki od rzeczywistości jest ten pogląd. Może po prostu tam, gdzie pojawia się piękno, zawodzi jakikolwiek techniczny punkt widzenia. Jedną z praktycznych cech bransoletek jest fakt, że pasują one zarówno do stroju kąpielowego, poprzez codzienne ubranie, aż po najpiękniejsze kreacje wieczorowe. Oferowane przez nas srebrne bransoletki mogą stać się wymarzonym, eleganckim dodatkiem także do Twojej kreacji. Wyrafinowana stylistyka tych produktów, to cecha artystycznej finezji i ponadczasowej formy włoskiego rzemiosła marki Staviori. Zapraszamy do krainy srebra. Zainspiruj się u nas !

  • Kolczyki srebrne marki STAVIORI

   Srebro pozwala tworzyć osobiste, uniwersalne kolekcje. Biżuteria srebrna to także elementy, które można łączyć w różnych wariantach, na wiele sposobów. Pasują one do każdego stroju: zarówno codziennego ubioru do pracy jak i kreacji wieczorowej. Spotkania towarzyskie i biznesowe wymagają przygotowania kreacji w której istotnym elementem będą kolczyki. Od wieków subtelność kolczyków upiększała kobietę dodając jej blasku, zmysłowości i tajemniczości. Na przykładzie kolczyków - które są dla wielu Pań równie ważnym dodatkiem do stroju co torebka lub buty - możemy stwierdzić, że np. srebrne kolczyki z kontrastującymi dodatkami polecane są szczególnie paniom o jasnej karnacji, niebieskich oczach, blond włosach. Jeśli brakuje kontrastowych elementów, podobny efekt głębi można uzyskać dzięki kolczykom trójwymiarowym. Srebrne kolczyki wspaniale prezentują się z naszyjnikami. Istotna jest oczywiście barwa osadzonego w nich kamienia. Oferowane przez nas kolczyki srebrne mogą stać się wymarzonym, eleganckim dodatkiem także dla Twojej kreacji. Zapraszamy do krainy srebra. Zainspiruj się u nas ! Dowiedz się więcej na temat srebrnych kolczyków.

  • Broszki srebrne marki STAVIORI

   Broszki są niezwykle dekoracyjnymi elementami biżuterii. Ich barwność, wielkość i sposób noszenia sprawiają, że często są jedyną ubieraną biżuterią. Im większa broszka, im barwniejsza i bardziej oryginalna, tym silniej przyciąga wzrok. Niemal standardem jest tworzenie broszek w kształcie pawia albo motyla – zwierząt, które znane są ze swoich tęczowych barw i niezwykłej okazałości.  Mniejsze broszki także są stylizowane na różne zwierzęta, a pewna część projektów ma charakter abstrakcyjny lub geometryczny. W projektach broszek nie brakuje symboliki, która dodatkowo podkreśla barwną osobowość właścicielki. Broszki, im bardziej barwne, tym lepiej. Idealnym "tworzywem" do zdobienia broszek są perły lub masa perłowa, ze swoim charakterystycznym połyskiem. Biżuteria którą nosisz powinna mieć duszę, a w przypadku broszek dostrzec ją można właśnie w staranności wykonania, niepowtarzalności projektu i charakterze, jakiego nabiera każda damska kreacja, szczególnie jeśli dołoży się do niej piękną broszkę. Oferowane przez nas broszki mogą stać się wymarzonym, dodatkiem także do Twojej kreacji. Biżuteria ta może być również niezwykle eleganckim upominkiem dla najbliższych.  Zapraszamy do krainy srebra oraz masy perłowej. Zainspiruj się u nas !

  • Wisiorki srebrne - zawieszki marki STAVIORI

   Wisiorki uznaje się za najbardziej uniwersalny rodzaj biżuterii. Ich wybór jest ogromny, a ceny niezbyt wysokie. Wszystko to razem sprawia, że każda kobieta znajdzie dla siebie wymarzony wzór wisiorka. Na uwagę zasługują w grupie wisiorków otwierane SREBRNE MEDALIONY z miejscem na zdjęcie ukochanej osoby. Oferowane w naszym sklepie srebrne wisiorki zdobione są: rubinami, szmaragdami, szafirami, perłami, markazytami, cyrkoniami, masą perłową i onyksem, a często bogato inkrustowane emalią. Mogą one stać się wymarzonym, eleganckim dodatkiem dla Twojej kreacji. Wyrafinowana stylistyka tych produktów, to cecha artystycznej finezji i ponadczasowej formy włoskiego rzemiosła. Srebrne wisiorki mogą być także doskonałym upominkiem dla najbliższych. Zapraszamy do bogato zdobionej krainy srebra włoskich mistrzów marki Staviori. Zainspiruj się u nas !

    

  • Naszyjniki srebrne marki STAVIORI

   Piękno ma wiele imion, co wyraźnie widać na przykładzie naszyjników oferowanych w naszej witrynie sklepowej. I tak, od wieków legendarna subtelność pereł upiększała kobietę dodając jej blasku, zmysłowości i tajemniczości. Oplatające kobiece szyje naszyjniki z pereł - o których zwykło się mówić "łzy aniołów" sprawiają, że oddech mężczyzn staje się szybszy, a serca ich biją mocniej, tak wielka jest moc zaklęta w tych zrodzonych w głębinach klejnotach. Również pozostałe, prezentowane naszyjniki z osadzonymi w srebrze: cyrkoniami, kryształami Swarovski, labradorytami, markazytami i masą perłową - mogą stać się wymarzonym dodatkiem dla Twoich kreacji, a wszystko to dzięki perfekcyjnemu włoskiemu rzemiosłu, artystycznej finezji i ponadczasowej jakości tej biżuterii. Naszyjniki te mogą być także eleganckim upominkiem dla najbliższych. Zobacz jak doskonale się komponują np. z kolczykami marki Staviori.

  • Pierścionki srebrne marki STAVIORI

   Srebrne pierścionki z kamieniami szlachetnymi - szafirami, rubinami, szmaragdami, kamieniami półszlachetnymi oraz perłami – które prezentujemy w naszej witrynie sklepowej, to produkty o ciekawych, niepowtarzalnych wzorach, zgodne z aktualnymi oraz klasycznymi trendami. Srebro pozwala tworzyć osobiste, uniwersalne kolekcje, dlatego pierścionki srebrne to elementy, które można łączyć na wiele sposobów z pozostałą posiadaną przez Ciebie biżuterią srebrną. Znajdą one zastosowanie do każdego stroju: zarówno codziennego ubioru do pracy, jak i kreacji wieczorowej. Polecane są szczególnie paniom o jasnej karnacji, niebieskich oczach, blond włosach. Istotna jest także barwa kamienia osadzonego w srebrze próby 925 - a jest w czym wybierać. Patrząc na te wzory, trudno się nie zgodzić, że zostały stworzone w jednym, konkretnym celu: uwypukleniu kobiecości, wyróżnieniu obdarowanej osoby, wprowadzeniu elementu bajkowego - który potrafi rozświetlić najbardziej pochmurny dzień.

  • Kolekcja PREZIOSO marki STAVIORI

   NATURALNE SZAFIRY, SZMARAGDY I RUBINY - ZACZAROWANE W SREBRZE

  • Kolekcja MYSTIQUE marki STAVIORI

   KOLEKCJA MYSTIQUE - SZWAJCARSKIE MARKAZYTY W TOWARZYSTWIE ONYKSU,
   KORALI I MASY PERŁOWEJ - W RODOWANYM SREBRZE

  • Sygnety srebrne marki STAVIORI
  • Kolekcja ADButter marki STAVIORI

   LIMITOWANA KOLEKCJA SREBRNA POZŁACANA, RĘCZNIE ROBIONA


  Szukaj

  Kontakt

 • nike air max
 • oakley glasses
 • air max 90
 • nike air max
 • oakley glasses
 • air max 90