• Air Max 2013
 • 2014 michael kors
 • air max women 2013
 • air max 2013
 • 2014 michael kors
 • air max 2014
 • twarz kaolaland

  Szukaj

  Biżuteria złota marki STAVIORI

  Biżuteria złota marki STAVIORI

  Złoto jest metalem dość miękkim, dlatego stosuje się jego stopy z innymi metalami, m.in. srebrem, cynkiem, miedzią, palladem. Utwardzają one złoto, a także zmieniają jego zabarwienie lub wygładzają powierzchnię. Kolor złota jest wyłącznie zabiegiem kolorystycznym polegającym na zwiększeniu domieszki metalu koloryzującego w stosunku do innych metali w stopie. Np. w białym złocie jest proporcjonalnie więcej srebra i palladu niż miedzi. Najbardziej popularne kolory złota to żółty, biały, różowy i czerwony. W zamierzchłych czasach biżuteria złota oprócz funkcji użytkowej i dekoracyjnej była również narzędziem czarów. Czyli dokładnie tak jak dziś. Nasza biżuteria z włoskich pracowni jubilerskich marki STAVIORI zaczaruje Twój świat. Poznaj 7 zasad dbania o biżuterię.   

  • Wisiorki - medaliki złote - zawieszki marki STAVIORI

   Spotkania towarzyskie i biznesowe wymagają przygotowania kreacji w której istotnym elementem jest biżuteria. Od wieków subtelność biżuterii upiększała kobietę dodając jej blasku, zmysłowości i tajemniczości. Oferowane przez nas złote wisiorki mogą stać się wymarzonym, eleganckim dodatkiem także do Twojej kreacji. Wyrafinowana stylistyka tych produktów, to cecha artystycznej finezji i ponadczasowej formy włoskiego rzemiosła. Biżuteria ta może być także niezwykle eleganckim upominkiem dla najbliższych. Zapraszamy do krainy złota i kamieni szlachetnych. Zainspiruj się u nas !

  • Kolczyki złote marki STAVIORI

   Spotkania towarzyskie i biznesowe wymagają przygotowania kreacji w której istotnym elementem jest biżuteria. Od wieków subtelność biżuterii upiększała kobietę dodając jej blasku, zmysłowości i tajemniczości ... Złote kolczyki przy doborze do urody właścicielki, mogą być bardziej uniwersalne od srebrnych. Zimnej urodzie dodają odrobinę słonecznego ciepła, natomiast w przypadku ciemniejszej karnacji doskonale ją podkreślają i zarysowują. Kolczyki złote z kamieniami szlachetnymi dodają jednocześnie prestiżu i niesamowitego uroku, rozświetlają. Oferowane przez nas złote kolczyki mogą stać się wymarzonym, eleganckim dodatkiem także do Twojej kreacji. Trudno się nie zgodzić z faktem, że prezentowane kolczyki zostały stworzone w jednym, konkretnym celu: uwypukleniu kobiecości, wyróżnieniu obdarowanej osoby, wprowadzeniu elementu bajkowego, który potrafi rozświetlić najbardziej pochmurny dzień. Mogą być także niezwykle eleganckim upominkiem dla najbliższych. Zapraszamy do krainy złota oraz kamieni szlachetnych marki Staviori. Zainspiruj się u nas !  Dowiedz się jakie kolczyki wybrać ?

  • Naszyjniki złote marki STAVIORI

   Oplatające kobiece szyje naszyjniki, także te z perłami o których zwykło się mówić "łzy aniołów", sprawiają że oddech mężczyzn staje się szybszy, a serca ich biją mocniej. Oferowane przez nas złote naszyjniki mogą stać się wymarzonym, eleganckim dodatkiem także do Twojej kreacji. Wyrafinowana stylistyka tych produktów, to cecha artystycznej finezji i ponadczasowej formy włoskiego rzemiosła marki Staviori. Biżuteria ta może być także niezwykle eleganckim upominkiem dla najbliższych. Zapraszamy do krainy złota i kamieni szlachetnych. Zainspiruj się u nas !

  • Łańcuszki złote marki STAVIORI

   Spotkania towarzyskie i biznesowe wymagają przygotowania kreacji w której istotnym elementem jest biżuteria. Od wieków subtelność biżuterii upiększała kobietę dodając jej blasku, zmysłowości i tajemniczości. Oferowane przez nas złote łańcuszki mogą  stać się wymarzonym, eleganckim dodatkiem także do Twojej kreacji. Wyrafinowana stylistyka naszych produktów, to cecha artystycznej finezji i ponadczasowej formy włoskiego rzemiosła marki Staviori. Biżuteria ta może być także niezwykle eleganckim upominkiem dla najbliższych. Zapraszamy do krainy złota. Zainspiruj się u nas !

  • Bransoletki złote marki STAVIORI

   Bransoletki to jeden z najstarszych typów biżuterii.  Dawniej o ich popularności przesądzała łatwość wykonania, dziś to raczej tradycja i różnorodność dostępnych wzorów, dzięki którym każda kobieta może wybrać bransoletkę, która podoba się jej najbardziej. Bransoletka jest z technicznego punktu widzenia tylko „obręczą” na rękę.  Jednak wystarczy rzut oka na bransoletki, które prezentujemy w witrynie naszego sklepu aby przekonać się, jak daleki od rzeczywistości jest ten pogląd. Może po prostu tam, gdzie pojawia się piękno, zawodzi jakikolwiek techniczny punkt widzenia. Jedną z praktycznych cech bransoletek jest fakt, że pasują one do wszystkiego: od stroju kąpielowego, przez codzienne ubranie, aż po najpiękniejsze kreacje wieczorowe. Oferowane przez nas złote bransoletki mogą stać się wymarzonym dodatkiem także do Twojej kreacji. Wyrafinowana stylistyka naszych produktów, to cecha artystycznej finezji i ponadczasowej formy włoskiego rzemiosła marki Staviori. Biżuteria ta może być także niezwykle eleganckim upominkiem dla najbliższych. Zapraszamy do krainy złota. Zainspiruj się u nas !

  • Pierścionki złote - zaręczynowe marki STAVIORI

   Dla kobiety zaręczyny i ślub to jedne z najważniejszych chwil w jej życiu, a wspomnienia, jak i pierścionek, pozostaną z Wami na zawsze ... Rzymski zwyczaj ofiarowywania pierścionka zaręczynowego jako gwarancji dopełnienia kontraktu małżeńskiego został usankcjonowany przez Kościół, a następnie spopularyzowany na początku XIII wieku. Średniowieczni Włosi uszanowali diament jako symbol przy zaręczynach - mówiący o zgodzie między mężem a żoną. Idealny diament na zaręczyny to ten, który najlepiej spełnia oczekiwania osoby kupującej lub tej, której ma być ofiarowany.
   Tak więc, jedną z rzeczy na których nie powinieneś oszczędzać przy zaręczynach jest pierścionek zaręczynowy.
   Zapraszamy do zapoznania się z naszą niezwykłą ofertą pierścionków zaręczynowych stworzonych przez włoskich mistrzów marki STAVIORI z myślą o łączącym Was uczuciu ... Przeczytaj porady: Jak wybrać pierścionek zaręczynowy

  • Krzyżyki złote marki STAVIORI

   Krzyżyki i medaliki są szczególnym typem wisiorków mających także znaczenie symboliczne. Dla wielu osób są one czymś więcej, niż tylko biżuterią - są wyrazem wiary, przekonań i przynależności, ale to nie oznacza, że nie należy zachwycać się ich doczesnym pięknem. Tego typu złote wisiorki dla wielu osób posiadają często ogromną wartość sentymentalną. Oferowane przez nas złote krzyżyki mogą stać się także wymarzonym wisiorkiem dla Ciebie. Wyrafinowana stylistyka tych produktów, to cecha artystycznej finezji i ponadczasowej formy włoskiego jubilerstwa marki Staviori. Biżuteria ta może być także niezwykle eleganckim upominkiem dla najbliższych. Zapraszamy do krainy złota. Zainspiruj się u nas ! Zobacz naszą kolekcję marki Staviori Złotych Medalików. Dowiedz się więcej: Złote dewocjonalia - złote krzyżyki i medaliki. 


  Szukaj

  Kontakt

 • nike air max
 • oakley glasses
 • air max 90
 • nike air max
 • oakley glasses
 • air max 90