• Air Max 2013
 • 2014 michael kors
 • air max women 2013
 • air max 2013
 • 2014 michael kors
 • air max 2014
 • twarz kaolaland

  Szukaj

  Brylanty w biżuterii

  Brylanty w biżuterii

  Brylanty są od tysiącleci najlepszym przyjacielem kobiety. O wartości i jakości oszlifowanego diamentu decyduje zasada 4C - od pierwszych liter ang. słów: carat (karat - jednostka określająca masę), cut (szlif), clarity (czystość), colour (barwa). Szlifowanie pozwala dostrzec brylancję, czyli zjawisko powstające w wyniku odbicia i rozszczepienia światła - dające efekt "życia kamienia" mieniącego się przy poruszaniu. Trudno znaleźć biżuterię piękniejszą od połączenia złota i brylantów - to widoczny znak statusu, prestiżu i powodzenia. Zestawienie złota z brylantami jest wyrazem kunsztu i szlachetnej formy. Biżuteria złota z tym kamieniem przeznaczona jest raczej do akcentowania kolekcji strojów wieczorowych, ale odpowiednio dobrana doskonale zaprezentuje się na co dzień. Brylanty osadzone w złotych kolczykach i pierścionkach, oraz oplatające kobiece szyje naszyjniki z pereł sprawiają, że oddech mężczyzn staje się szybszy, a serca ich biją mocniej... Zapraszamy do krainy złota i brylantów włoskich mistrzów marki STAVIORI. Zainspiruj się u nas ! Dowiedz się kiedy może zabraknąć brylantów.   

  • Kolczyki z brylantami marki STAVIORI

   Trudno znaleźć biżuterię piękniejszą od połączenia złota i brylantów - to widoczny znak statusu, prestiżu i powodzenia. Zestawienie złota z brylantami jest wyrazem kunsztu i szlachetnej formy. Złote kolczyki z brylantami przeznaczone są raczej do akcentowania kolekcji strojów wieczorowych, ale odpowiednio dobrane doskonale zaprezentują się także na co dzień. Brylanty osadzone w złotych kolczykach sprawiają, że biżuteria ta została stworzona w jednym, konkretnym celu: uwypukleniu kobiecości, wyróżnieniu obdarowanej osoby, wprowadzeniu elementu bajkowego, który potrafi rozświetlić najbardziej pochmurny dzień. Zapraszamy do krainy złota oraz brylantów z włoskich pracowni jubilerskich marki STAVIORI. Zainspiruj się u nas !

  • Wisiorki z brylantem marki STAVIORI

   Połączenia złota i brylantów - to widoczny znak statusu, prestiżu i powodzenia. Złote wisiorki z brylantami przeznaczone są raczej do akcentowania kolekcji strojów wieczorowych, ale odpowiednio dobrane doskonale zaprezentują się także na co dzień. Brylanty osadzone w złotych wisiorkach sprawiają, że biżuteria ta została stworzona w jednym, konkretnym celu: uwypukleniu kobiecości, wyróżnieniu obdarowanej osoby, wprowadzeniu elementu bajkowego, który potrafi rozświetlić najbardziej pochmurny dzień. Oferowane przez nas złote wisiorki z brylantami mogą stać się wymarzonym, eleganckim dodatkiem także dla Twojej kreacji. Zapraszamy do krainy złota oraz brylantów z włoskich pracowni jubilerskich marki STAVIORI. Zainspiruj się u nas !

  • Naszyjniki z brylantami marki STAVIORI

   Oplatające kobiece szyje złote naszyjniki z brylantami, sprawiają że oddech mężczyzn staje się szybszy, a serca ich biją mocniej. Połączenia złota i brylantów - to widoczny znak statusu, prestiżu i powodzenia. Prezentowane naszyjniki mogą stać się wymarzonym, eleganckim dodatkiem także do Twojej kreacji. Brylanty osadzone w naszyjnikach świadczą, że biżuteria ta została stworzona w jednym, konkretnym celu: uwypukleniu kobiecości, wyróżnieniu obdarowanej osoby, wprowadzeniu elementu bajkowego, który potrafi rozświetlić najbardziej pochmurny dzień. Zapraszamy do krainy złota oraz brylantów z włoskich pracowni jubilerskich marki STAVIORI. Zainspiruj się u nas !

  • Pierścionki z brylantami marki STAVIORI

   Tradycja czy nowoczesność - to dylemat przed którym stajemy przy wyborze pierścionka. Wybór niełatwy, a prezent doskonały, uświetniający różne okazje. Pierścionki zaręczynowe - symbole miłości, pierścionki na rocznice, wyrażają to co trudno niekiedy opisać słowami, sprawiają że chwile stają się wyjątkowym przeżyciem. Tradycyjne wzory pierścionków zaręczynowych, to ponadczasowe eleganckie pierścionki w których oprawa z białego lub żółtego złota eksponuje najpiękniejsze kamienie świata - brylanty. Proste kształty i doskonałe proporcje podkreślają urodę kamieni i dają olśniewający efekt. Popularnością cieszą się również wykraczające poza klasykę pierścionki w których łączy się różne kamienie, a kruszec występuje w więcej niż jednym kolorze. Zapraszamy do krainy złota, brylantów i innych kamieni szlachetnych z włoskich pracowni jubilerskich marki STAVIORI. Zainspiruj się u nas !

    


  Szukaj

  Kontakt

 • nike air max
 • oakley glasses
 • air max 90
 • nike air max
 • oakley glasses
 • air max 90