• Air Max 2013
 • 2014 michael kors
 • air max women 2013
 • air max 2013
 • 2014 michael kors
 • air max 2014
 • twarz kaolaland

  Szukaj

  Pierścionki zaręczynowe   /  ROZMIARY  /  WYMIANA

  Zaręczyny


  Oświadczyny są bardzo ważne dla kobiet; 

  To moment w ich życiu, który będą pamiętać na zawsze, dlatego postaraj się, aby był wyjątkowy !

  Chyba nie chcesz zniszczyć jej wyobrażenia o tym 
  idealnym dniu, które ona nosi w sobie już od najmłodszych lat ?


  Trzy rzeczy, na których nie powinieneś oszczędzać przy zaręczynach, to:

  • oryginalny pomysł - JAK się oświadczysz, GDZIE się oświadczysz, JAKI pierścionek jej podarujesz
  • zaangażowanie w to ważne przedsięwzięcie - poświęć czas na przygotowanie się do tego ważnego momentu, oraz: 
  • pierścionek zaręczynowy. 

  Dla kobiety zaręczyny i ślub to jedne z najważniejszych chwil w jej życiu, a wspomnienia, jak i pierścionek, pozostaną z wami już na zawsze ...

  Rzymski zwyczaj ofiarowywania pierścionka zaręczynowego jako gwarancji dopełnienia kontraktu małżeńskiego został usankcjonowany przez Kościół, a następnie, na początku XIII wieku, spopularyzowany. Średniowieczni Włosi uszanowali diament jako symbol przy zaręczynach mówiący o zgodzie między mężem a żoną.

  Idealnym pierścionkiem zaręczynowym marki Staviori jest jedno kamieniowy pierścionek z diamentem o szlifie brylantowym. Klasyczny wzór takiego pierścionka to tzw. chaton, o prostej, czystej formie, z jednym kamieniem o dowolnej masie, osadzonym w delikatnym koszyczku.

  Idealny brylant w pierścionku marki Staviori na zaręczyny to ten, który najlepiej spełnia oczekiwania osoby kupującej lub tej, której ma być ofiarowany. Ważny jest dobór odpowiedniej charakterystyki kamienia, zawierającej się w kryteriach zasady 4C (masa/czystość/barwa/szlif). "Złotym środkiem" pomiędzy masą kamienia a jego jakością są Brylanty o barwie H (biel) i czystości Si (małe inkluzje niedostrzegalne gołym okiem).
  W danej grupie cenowej masa kamienia jest duża przy stosunkowo wysokiej jakości.

  ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ ZŁOTYCH PIERŚCIONKÓW marki Staviori
   

  Jaki rozmiar?

  Najlepiej jest zmierzyć palec, przy pomocy specjalistycznej miarki do palców, na którym będzie noszony pierścionek, wówczas nie ma ryzyka pomyłki. Natomiast nie zawsze jest to możliwe, zwłaszcza w przypadku pierścionków zaręczynowych, które mają być niespodzianką.

  W tej sytuacji warto wiedzieć, że:
  - najpopularniejszy damski rozmiar to 13, ale nie ma tutaj niestety żadnych reguł,
  - standardowo oferujemy rozmiary pierścionków od 10 do 18. W przypadku niestandardowych rozmiarów prosimy o kontakt w celu ustalenia ceny oraz terminu realizacji,
  - zwyczajowo pierścionek zaręczynowy nosimy na palcu serdecznym prawej dłoni,
  - ani średnica ani obwód nie są rozmiarem, natomiast na ich podstawie można określić rozmiar, 
   

  Rozmiary pierścionków - MIARKA > czytaj więcej

  UWAGA! Prosimy pamiętać, iż pomiary domowymi sposobami zawsze będą szacunkowe i nie dają 100% gwarancji doboru odpowiedniego rozmiaru pierścionka.

  - każdy palec u każdej ręki jest inny i jeśli mierzy się średnice innego pierścionka w celu ustalenia rozmiaru, to musi to być pierścionek z palca, na którym będzie noszony pierścionek zaręczynowy.  


  Wymiana pierścionka na inny rozmiar

  Naszym klientom zapewniamy bezpłatną możliwość wymiany rozmiaru pierścionka marki Staviori w terminie 30 dni od daty jego zakupu. Dlatego kupując pierścionek zaręczynowy nie musicie się martwić czy rozmiar będzie trafiony.

  W przypadku kiedy okazuje się, że pierścionek nie pasuje, prosimy o kontakt. 
  Oferujemy naszym klientom specjalny pakiet na ubezpieczone przesyłki kurierskie w obie strony za 30zł brutto.
  W przypadku kiedy klient zamawia towar, a później okazuje się, że popełnił błąd i jednak potrzebuje inny rozmiar pierścionka lub łańcuszka, zawsze może odesłać do nas ten produkt i wymienić go na właściwy.
  W takiej sytuacji zamówimy do Ciebie naszego kuriera i za przesyłki z pełnym ubezpieczeniem w obie strony zapłacisz tylko 30zł. Jeżeli wartość pierścionka lub łańcuszka przekracza 500 PLN otrzymasz ten pakiet GRATIS.

  Uwaga! 
  W przypadku pierścionków wykonywanych na Indywidualne Zamówienie klienta - oznaczonych jako: typ. czas realizacji 4 tygodnie, nie ma możliwości wymiany rozmiaru pierścionka, a jedynie zmiana rozmiaru przez naszego wyspecjalizowanego złotnika. Jednakże tylko jeśli konstrukcja pierścionka pozwala na zmianę rozmiaru !

  Może się zdarzyć, że pierścionek będzie już noszony (lub nie będziemy akurat dysponować potrzebnym rozmiarem), wówczas istnieje możliwość zmiany rozmiaru przez naszego wyspecjalizowanego złotnika. Podobnie dzieje się w przypadku rozmiarów niestandardowych.

  Pierwsza zmiana rozmiaru jest darmowa - dotyczy tylko pierścionków ze złota z kamieniami szlachetnymi, z wyjątkiem rozmiarów powyżej 18. Wówczas koszt zmiany rozmiaru jest ustalany indywidualnie dla poszczególnych modeli.


  Szukaj

  Kontakt

 • nike air max
 • oakley glasses
 • air max 90
 • nike air max
 • oakley glasses
 • air max 90