• Air Max 2013
 • 2014 michael kors
 • air max women 2013
 • air max 2013
 • 2014 michael kors
 • air max 2014
 • twarz kaolaland

  Szukaj

  Co jest dobrego w biżuterii magnetycznej ?

  Im bardziej otaczają nas wytwory nowoczesnych technologii, tym mocniej obniża się poziom naturalnego, ziemskiego pola magnetycznego - oddziałującego pozytywnie na nasz organizm. Magnetyzm ziemski jest bowiem bardzo istotnym czynnikiem wpływającym na nasze zdrowie.

  Korzystne działanie naturalnego pola magnetycznego Ziemi ograniczają szczególnie:
  – życie w budynkach z betonu i stali
  – długie przebywanie w samochodzie, pociągu, samolocie, na statku, itd. (np. w związku z wykonywanym zawodem)
  – smog magnetyczny (*)

  Oddziaływanie naturalnego pola magnetycznego ZiemiJuż w czasach antycznych uważano, że stałe pole magnetyczne ma działanie lecznicze. Początki terapii polem magnetycznym sięgają starożytnego Egiptu (wcześniej niż akupunktura). Kleopatra używała magnesów, aby przedłużyć swoją młodość. W Chinach ze skał wydobywano substancję magnetyczną zwaną kamieniem zdrowotnym. W Grecji wytwarzano z rudy magnesy, które nazywano "kamieniem życia".

  Liczne badania naukowe wykazały, że pole magnetyczne:
  – stymuluje syntezę kolagenu który jest głównym białkiem tkanki łącznej (kolagen wchodzi w skład ścięgien dając wytrzymałość na rozciąganie, znajduje się w skórze gdzie odpowiada za jej elestyczność, a w formie krystalicznej wypełnia rogówkę oka),
  – wpływa na wzrost ciśnienia parcjalnego tlenu (ciśnienie parcjalne jest parametrem wpływającym na to, ile tlenu z wdychanego przez nas powietrza, zostanie przyswojone przez organizm w drodze wymiany powietrze-krew w pęcherzykach płucnych),
  – pomaga uzupełniać niedobory wapnia w kościach (zapobiego osteoporozie),
  – wpływa na transport tlenu przez hemoglobinę
  – wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych (W wyniku rozszerzenia naczyń krwionośnych rośnie ilość przepompowanej krwi, w związku ze spadkiem oporów przepływu. Mechanizm ten powoduje, że spada ciśnienie tętnicze krwi).

  Syndrom niedoboru pola magnetycznego - wg. dr Nikagawy„Syndrom niedoboru pola magnetycznego” został po raz pierwszy opisany w 1976 r. przez lekarza szpitala Isuzu w Tokio - dr. K. Nikagawa, który zastosował terapię polem magnetycznym u 11 tyś. pacjentów. Osoby poddane tej terapii cierpiały na różne schorzenia, takie jak: ogólne zmęczenie, stres, bezsenność, bóle głowy, bóle pleców i kręgosłupa, zaburzenia w trawieniu, kłopoty z krążeniem krwi, zmiany ciśnienia krwi. Ponad 90% osób poddanych terapii magnetycznej stwierdziło poprawę w samopoczuciu i polepszenie stanu zdrowia jako jej pozytywne skutki.

  Długotrwałe loty kosmiczne wykazały, że brak naturalnego pola magnetycznego Ziemi powoduje bezsenność, wyczerpanie, depresję i osteoporozę. W związku z tym Amerykanie i Rosjanie zlecili wyprodukowanie magnesu, który byłby lekki i mocny, a który można by zastosować w kombinezonach oraz na statkach kosmicznych.

  Bazując na powyższych doświadczeniach, opracowano niezwykle skuteczne dla mieszkańców naszego globu "antidotum" na syndrom niedoboru pola magnetycznego.
   

  Tym "antidotum" jest: Biżuteria magnetyczna - realizująca funkcje osobistej terapii magnetycznej.

  Powszechnie dostępne i proste w użyciu są przede wszystkim bransoletki magnetyczne, które w unikatowy sposób równoważą pole magnetyczne oraz jony dodatnie i ujemne w organizmie człowieka. Taka biżuteria jest bardzo skuteczna w łagodzeniu dolegliwości fizycznych, wspomaga cyrkulację krwi oraz skutecznie powstrzymuje oddziaływanie promieniowania środowiska naturalnego na nasz organizm.
  Bransoletki magnetyczne stanowią nieodłączny element terapii polem magnetycznym, która wykorzystuje statyczne pola magnetyczne oraz pola o skrajnie niskiej częstotliwości. Powodują one efekt przemieszczania się jonów w naszym organizmie, skutkiem czego jest hiperpolaryzacja błony komórkowej. Zwiększa ona wykorzystanie tlenu przez komórkę, co wzmaga procesy naprawcze w organizmie człowieka oraz przemianę materii.

  Przykładem mogą być bransoletki magnetyczne Ti-energy oferowane w naszym Sklepie

  Bransoletki magnetyczne Ti-energy realizujące terapię polem magnetycznym
  Bransoletki Ti-energy łączą tytan i magnes,
  a dzięki temu równoważą pole magnetyczne oraz jony dodatnie i ujemne w organizmie człowieka. Wspomagają cyrkulację krwi oraz skutecznie powstrzymują promieniowanie środowiska naturalnego.
  Są skuteczne w łagodzeniu dolegliwości fizycznych, regulują bioprądy i pola magnetyczne w organizmie człowieka, łagodzą zmęczenie, zmniejszają powstawanie i oddziaływanie wolnych rodników.
   

  Składniki aktywne bransoletek magnetycznych Ti-energy:   
  MAGNES i TYTAN

   

  CO TO JEST MAGNES?
  Ziemia sama w sobie jest gigantycznym magnesem. Ludzie cały czas pozostają pod wpływem pola geomagnetycznego. Podobnie jak powietrze, woda i słonce, geomagnetyzm jest jednym z niezbędnych elementów, od których zależy ludzkie życie. Pod wpływem pola geomagnetycznego ludzkie ciało wytwarza swoje własne pole magnetyczne, jednakże globalne zmiany środowiskowe, szybkie tempo życia oraz wysoki poziom stresu nieuchronnie prowadza do pewnych jego zaburzeń. Naukowcy odkryli, ze stosowanie uzupełniających magnesów może poprawić nasze samopoczucie.

  Działanie magnesu:

  - Łagodzi zmęczenie
  - Reguluje bioprądy i pola magnetyczne w organizmie człowieka
  - Zmniejsza powstawanie i oddziaływanie wolnych rodników

  Jest zalecany dla osób, które:

  - Długo pracują, zwłaszcza siedząc przy biurku.
  - Są narażone na promieniowanie komputerów oraz telefonów komórkowych.
  - Są narażone na stres.
  - Czują się zmęczone i przepracowane.
  - Źle śpią i prowadzą niezdrowy tryb życia.
  - Odczuwają napięcie mięśni po wysiłku fizycznym.

  Nie powinien być używany przez osoby, które:

  - Odzyskują siły po chorobie.
  - Mają jakiekolwiek implanty.
  - Maja rany na nadgarstku, gdzie nosi się bransoletki.
  - Przez kobiety w ciąży lub karmiące piersią.


  CO TO JEST TYTAN?
  Tytan jest metalem o wyjątkowej wytrzymałości, wysokiej stabilności chemicznej oraz znakomitej biokompatybilności. To jedyny metal, który jest całkowicie obojętny dla organizmu człowieka i nie wywołuje alergii. W medycynie tytan jest nazywany metalem “pro-bio”. Nie jest on toksyczny, czy szkodliwy dla ludzkiego ciała i nigdy nie reaguje z mięśniami lub kośćmi. Z tego powodu jest powszechnie stosowany w urządzeniach medycznych, a także używany w sztucznych stawach, zastawkach serca oraz implantach zębów.


  Działanie bransoletki magnetycznej Ti-energy:

  Bransoletka magnetyczna Ti-energy - Magic White na ręce dziewczynyPrądy elektryczne w organizmie człowieka
  Bransoletki Ti-energy przyczyniają się do stabilizacji prądu elektrycznego w organizmie człowieka. To z kolei zapewnia lepsze krążenie krwi, rozluźnienie mięśni, zmniejsza zmęczenie oraz eliminuje dyskomfort.

  Zmiana temperatury ciała człowieka
  Ilość ciepła generowana przez organizm ludzki zależy od prędkości przepływu krwi. Kiedy wzrasta temperatura ciała zwiększa się przepływ krwi i odwrotnie. Wyniki przedstawione na rysunku udowadniają, ze wzrost temperatury był wynikiem lepszego krążenia krwi.

  Rozluźnienie mięśni i lepsze krążenie krwi
  Po 30 minutach pole magnetyczne tytanu powoduje wzrost temperatury ciała, mięsnie się rozluźniają i krew płynie swobodnie. Ciepło łagodzi dyskomfort i stymuluje przepływ krwi, co pozwala organizmowi na szybsze usuwanie toksyn.

  Zmiany we krwi
  Tłuste potrawy, alkohol, palenie mogą zwiększyć lepkość krwi. Podczas noszenia bransoletki Ti-Energy TIENS dodatnie i ujemne jony ciała są zrównoważone, krwinki czerwone mogą ulec dyspersji.

   

  Według doniesień z Japonii:

  dzięki wprowadzeniu w tym kraju powszechnej pro-zdrowotnej terapii magnetycznej - poprzez:
  - noszenie wkładek magnetycznych do butów oraz biżuterii magnetycznej,
  - wykorzystanie magnetycznych mat, materacy, kołder, poduszek, kurtek, fartuchów i innych akcesoriów z magnesami,
  - magnetyzowanie wody do picia,
  - a także w skutek zastosowania osłon dla urządzeń generujących smog elektromagnetyczny (*)
  ustąpiło u Japończyków wiele dolegliwości – społeczeństwo stało się zdrowsze, co wpłynęło na ich długowieczność (83 lata to ostatnio stwierdzona średnia wieku w Japonii).

  Jednocześnie świat zrozumiał znaczenie terapii polem magnetycznym.

  -------------------------------------
  Wieża z nadajnikami telewizji, radia, telefonii komórkowej jako generator smogu EM(*) Smog elektromagnetyczny jest mieszaniną pól elektromagnetycznych (jest to nakładanie się na siebie tych pól) o różnych częstotliwościach i mocach. Środowisko, w którym żyjemy w ciągu ostatnich dziesięcioleci uległo szerokim zmianom.
  W związku, z tym wciąż wzrasta liczba generatorów smogu elektromagnetycznego. Każde pracujące urządzenie elektryczne wytwarza pole, nawet, gdy się je wyłączy. Według naukowców szkodliwość smogu elektromagnetycznego dorównuje sumie wszystkich pozostałych czynników powodujących degradację środowiska i nas samych, a zatem toksyn, chemizacji naszego życia, hałasu i stresu. Twierdzą też oni, iż w ostatnim półwieczu to właśnie smog elektromagnetyczny odpowiada za większość tzw. chorób cywilizacyjnych, za wzrost liczby chorób nowotworowych czy też spadek wydolności immunologicznej. Jest to tym większe zagrożenie, że nie czujemy przenikających nas ciągle fal elektromagnetycznych, widzimy tylko ich późne efekty. Komórki Centralnego Układu Nerwowego są bardzo wrażliwe na fale elektromagnetyczne, które np.: u dzieci mogą powodować wzrost agresywności oraz kłopoty z zapamiętywaniem.
  Smog elektromagnetyczny może wywoływać:
  • zaburzenia snu,
  • bóle głowy,
  • brak możliwości skupienia,
  • pogorszenie wzroku,
  • zmiana ciśnienia krwi,
  • zmęczenie nieadekwatne do wysiłku (objaw często występujący u dzieci i młodzieży),
  • zmiany obrazu krwi (zachwianie stosunku białych i czerwonych ciałek krwi),
  • zmiany poziomu hormonów,
  • rozregulowanie cyklu menstruacyjnego,
  • możliwość częstszych poronień.

  UWAGA: Według badań przeprowadzonych m.in. w Polsce i Stanach Zjednoczonych pole magnetyczne o częstotliwości sieci energetycznej 50 Hz może wpływać na występowanie pewnych chorób, także nowotworów. Badania wykazały również, że ryzyko wystąpienia nowotworów krwi u dzieci mieszkających w sąsiedztwie linii wysokiego napięcia oraz transformatorów jest dwa razy większe niż u dzieci mieszkających z dala od tego typu urządzeń. Naukowcy zauważyli, że choroba ta może się ujawniać w dalszych pokoleniach.

  -------------------------------------------

   


  Szukaj

  Kontakt

 • nike air max
 • oakley glasses
 • air max 90
 • nike air max
 • oakley glasses
 • air max 90