• Air Max 2013
 • 2014 michael kors
 • air max women 2013
 • air max 2013
 • 2014 michael kors
 • air max 2014
 • twarz kaolaland

  Szukaj

  Zobacz nasze kolczyki srebrne autorskie - koniecznie przymierz oferowane kolekcje

  W dawnych czasach, pod pojęciem biżuterii rozumiano wyłącznie ozdoby wykonane ze szlachetnych metali, często zdobionych równie szlachetnymi kamieniami. Współczesna moda dopuszcza noszenie ozdób z tworzyw sztucznych - łączonych z przywieszkami wykonanymi ze stopów metali (np. z udziałem niklu, który niestety w kontakcie ze skórą często wywołuje alergię). Jednak Panie uważające się za osoby "eleganckie" zamiast ozdób z tworzyw sztucznych, wolą nosić droższą biżuterię srebrną autorską - wykonaną z czystego srebra. Srebro pozwala tworzyć osobiste kolekcje autorskie. W większości posiadana przez dziewczyny biżuteria srebrna artystyczna to elementy, które pasują prawie do każdego stroju: zarówno codziennego ubioru do pracy jak i kreacji wieczorowej. 

  Dla wielu Pań kolczyki są równie ważnym dodatkiem do stroju, co torebka albo buty. Nie dziwi więc, że ilość oferowanych modeli kolczyków jest prawdopodobnie większa, niż wzorów obuwia. Niektóre z nich zaprojektowane zostały z myślą o specjalnych okazjach, inne to biżuteria do użytku codziennego, a ich różnorodność jest ekscytująca. Bardzo popularne są także kolczyki do piercingu i można spotkać coraz więcej młodych Pań z kolczykiem w pępku, lub wpiętym w innej części ciała. Istnieją nawet teorie, w jaki sposób kolczyki wyrażają kobiecą osobowość, co symbolizują, co mówią o właścicielce.

  srebrne kolczyki z chalcedonem w rubinowym kolorze z oponkami kwarcuKolczyki tego typu znajdziesz m. innymi w:  GALERII AUTORSKIEJ - BIŻUTERIA KAOLALAND.

  Na zdjęciu prezentujemy delikatne autorskie kolczyki srebrne z pięknie fasetowanymi kroplami chalcedonu ruby w rubinowym kolorze, w otoczeniu ruchliwych oponek kwarcu ruby red.
  Można stwierdzić, że np. kolczyki srebrne z kontrastującymi dodatkami mogą być polecane szczególnie paniom o zimnym typie urody: jasnej karnacji, niebieskich oczach, blond włosach. Jeśli brakuje kontrastowych elementów, podobny efekt głębi można uzyskać dzięki kolczykom trójwymiarowym. 
  Jeśli natomiast kolczyki wydają się wizualnie „płaskie”, wtedy nie będą dobrze widoczne przy urodzie tego typu. Nadają się za to idealnie do stworzenia kontrastującej kompozycji z cerą „letnią” lub „wiosenną”, pod warunkiem jednak, że nie są jedynym elementem srebrnej biżuterii. Wspaniale mogą wyglądać np. z naszyjnikiem. 

  Istotna jest także barwa kamienia osadzonego w srebrnych kolczykach.

  Srebrne kolczyki z czerwonym koralem w uchu dziewczynyAmatorki wyszukanej biżuterii niewątpliwie zainteresuje kolekcja włoskich mistrzów STAVIORI, składająca się  z wielu zróżnicowanych modeli kolczyków srebrnych autorskich. We wszystkich omawianych tu wzorach zostało użyte srebro o najwyższej próbie jubilerskiej 925 (co oznacza 92,5 % czystego kruszcu w stopie). Dla wyjaśnienia trzeba tu dodać, że czyste srebro jest metalem zbyt miękkim, aby można było z niego wykonywać biżuterię, stąd konieczność używania stopu srebra do tego celu.
  Wspaniale prezentuje się połączenie srebra z pięknymi kamieniami naturalnymi. Kamienie przełamują monotonię kruszcu i nadają kolczykom unikalny charakter. Można powiedzieć że: koral, masa perłowa, markazyty, labradoryty, agaty, kwarce lub topazy, a także rubiny, szafiry i szmaragdy są stworzone do łączenia ze srebrem. Piękno tych kamieni oczywiście należy wydobyć, stosując odpowiedni szlif.
  Zobacz jak pięknie komponują się srebrne kolczyki z czerwonym koralem i markazytami na tle rudych włosów Marioli.
  Cyrkonie jako syntetyczne kamienie ozdobne, doskonale imitują brylanty, a dzięki zastosowaniu różnych domieszek na etapie produkcji można uzyskać barwy: żółtą, fioletową, oliwkową, zieloną, czarną. Choć cyrkonię od brylantu nie tak trudno odróżnić, nie znaczy to, że kamień tańszy jest brzydszy - jest po prostu inny. 
  Podobnie jak są miłośniczki szafirów - wcale nie brzydszych od rubinów, czy szmaragdów. Jest to rzecz gustu - dobrze że jest w czym wybierać. Sama zobacz poniżej paletę srebrnych kolczyków o tym samym wzorze z rubinami, szafirami lub szmaragdami - w aureoli białych cyrkoni - który z tych kamieni naturalnych jest Tobie najbliższy ?
  porównanie kolczyków srebrnych z rubinami, szafirami i szmaragdami 
  Mówisz bez emocji, że porównywanie kamieni w biżuterii nie do końca ma sens, tym bardziej że w przypadku kolczyków nie należy oceniać wyłącznie kamieni, lecz cały produkt. Tak z tym się zgadzam i dodam jeszcze, że moim zdaniem każde srebrne kolczyki prezentują się najlepiej, gdy zamiast leżeć w pudełku jubilerskim lub na wystawie, są zawieszone jako: kolczyki w uchu dziewczyny !

  Paulina prezentuje srebrne kolczyki w uchu: kolczyki prostokątne z czerwoną emalią i markazytamiPaulina założyła subtelne kolczyki srebrne z czerwoną emalią i markazytami:
  Co sądzisz o dopasowaniu do jej twarzy ? 

  Zamiana kolczyków powoduje, że możesz wyglądać całkowicie inaczej. Kolczyki w uchu zmienią optyczny owal twarzy jeśli zastosujesz małe albo duże kolczyki, kiedy zmienisz na takie, w których osadzony został piękny kamień albo na takie, które powstały z dwóch różnych kruszców. 

  Zobacz zmianę na kolczyki srebrne rodowane z masą perłową i markazytami o długości 52 mm - w uchu:

  Srebrne kolczyki z masą perłową i markazytami o długości 52 mm w uchu Pauliny 


  Dlatego właśnie kolczyków nigdy Panie nie mają za dużo, a wręcz przeciwnie – każda nowa para, daje olbrzymie możliwości tworzenia coraz bardziej niezwykłych kreacji.

  Cała prezentowana kolekcja została stworzona przez włoską firmę marki STAVIORI i znajdziesz je w naszym sklepie z biżuterią.

  Poniżej prezentujemy, oprócz kolczyków, przykładowy komplet srebrnej biżuterii autorskiej z cyrkoniami:

  Komplet srebrnej biżuterii autorskiej z cyrkoniami


  Szukaj

  Kontakt

 • nike air max
 • oakley glasses
 • air max 90
 • nike air max
 • oakley glasses
 • air max 90